build your own site

Zabezpečovací zařízení

Poskytujeme služby jak v silnoproudých instalacích tak slaboproudých rozvodů. V oblasti zabezpečení a monitoringu osob a objektu, jsme před 8 lety začali spolupracovat se společností Jablotron jako montážní společnost. V současné době provádíme instalace zabezpečovacích systémů Jablotron. Včetně domácí automatizace, topných systému a rekuperačních jednotek FUTURA. Díky modulárnosti systému Jablotron dokážeme upravovat instalace tak, aby komfort uživatelů dokonale splňoval požadavky současné doby.

Alarmy
Zabýváme se instalací alarmů JABLOTRON především v Praze a na Liberecku, ale v případě zájmu pro nás vzdálenosti nejsou překážkou. 
Kvalitní alarm s profesionální montáží Vám zajistí klidný spánek pro Vás i Vaší rodinu. K montáži alarmu poskytujeme pravidelný servis, odpovídající zaškolení, okamžité řešení poruch a připojení na pult centralizované ochrany.
Procházíme pravidelným školením od společnosti JABLOTRON ohledně instalace alarmů a další zabezpečovací techniky, abychom udrželi ten nejvyšší standard. Ověřte si naší certifikaci zde!